Náhradní plnění - výroba pracovních oděvů na míru

Náhradní plnění

Firma GRAND Velkoobchod OOPP poskytuje svým zákazníkům jedinečnou příležitost čerpání Náhradního plnění v souladu se zákonem o zaměstnanosti č. 435/2004Sb., doplněném vyhláškou č. 518/2004.

V čem spočívá náhradní plnění?

Zákon o zaměstnanosti č. 435/2004Sb., který nabyl účinnosti k 1.10. 2004, přináší radikální změny v zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Ukládá zaměstnavatelům s více než 25ti zaměstnanci v pracovním poměru povinnost zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, kdy povinný podíl činí 4%. Tuto povinnost může zaměstnavatel splnit také náhradním způsobem, a to:

  1. odebráním výrobků nebo služeb od zaměstnavatelů zaměstnávajících více než 50% zaměstnanců se zdravotním postižením
  2. odvodem do státního rozpočtu ve výši 2,5 násobku průměrné měsíční mzdy v národním hospodářství za kalendářní rok

Naše nabídka náhradního plnění

Prostřednictvím naší firmy, zaměstnávající více než 50% zaměstnanců se změněnou pracovní schopností, si nákupem našich výrobků můžete splnit svou povinnost zaměstnávat osoby se ZPS i v případě, že máte více než tisíc zaměstnanců. Současně také podpoříte své zdravotně postižené spoluobčany za těch nejlepších cenových podmínek na trhu.

Náhradní plnění ke stažení v PDF

Napište nám

99462
Přepište kód
 Ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy a obuv

Velkoobchod a maloobchod - ochranné pracovní oděvy, pracovní boty, přilby, rukavice, drogerie, tabulky a značení a další OOPP

  Prodejna GRAND

Velkoobchod a maloobchod GRAND – PRACOVNÍ ODĚVY s.r.o. nabízí ochranné pracovní pomůcky, pracovní boty, oblečení, rukavice, přilby, produkty pro ochranu a bezpečnost, drogerii, bezpečnostní tabulky, cedule, značení a další OOPP zboží. Jsme na trhu již 26 let. Prodejna Karviná, rozvoz po domluvě Ostrava a okolí. Zasíláme po celé ČR a na Slovensko.www.Grand.cz

  Novinky E-shopu
  • Pracovní oděvy
    Pracovní oděv je významná součást pracovních podmínek v mnoha oborech lidské činnosti. Nejedná se jen o obecně známé montérky.
  • OOPP - Osobní ochranné pracovní prostředky
    Pracovní ochranné pomůcky slouží jako doplňky k zajištění BOZP na pracovištích (například osobní dozimetr). Nesmí být však zaměňovány s osobními ochrannými pracovními prostředky. OOPP zahrnující širokou škálu prostředků chránících nejrůznější části těla před riziky spojenými s výkonem určité pracovní činnosti.
  Rychlý kontakt
  GRAND – PRACOVNÍ ODĚVY s.r.o.

Karola Sliwky 783/2a
733 01 Karviná-Fryštát

+420 599 525 515
 
  www.grand.cz

  IČ: 29451752
  DIČ: CZ29451752


  Platební karty