Výroba oděvů - výroba pracovních oděvů na míru

Výroba pracovních oděvů na míru

Naše firma Vám nabízí zhotovení pracovních oděvů dle Vašich představ. Na přání Vám zhotovíme oděvy ve firemních barvách s logem nebo výšivkou. Tyto oděvy si můžete vybrat z našich osvědčených vzorů GRAND nebo STAR, nebo nám zašlete Vaši vlastní představu. Veškeré šité vzory v našich dílnách zhotovujeme v pánských i dámských velikostech. Na oděvech můžete mít speciální úpravy (zesílení sedu,kolen,loktů,našití reflexních pruhů apod.)

Velikosti pánských a dámských oděvů na míru

  • Velikosti pánských oděvů: 44-64
  • Velikosti dámských oděvů: 42-64
  • Výškové skupiny pánských oděvů: 170, 176, 182, 188, 194, 200cm
  • Výškové skupiny dámských oděvů: 165, 170cm
Výroba pracovních oděvů na míru
Výroba pracovních oděvů na míru

Napište nám

11118
Přepište kód
 Ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy a obuv

Velkoobchod a maloobchod - ochranné pracovní oděvy, pracovní boty, přilby, rukavice, drogerie, tabulky a značení a další OOPP

  Prodejna GRAND

Velkoobchod a maloobchod GRAND – PRACOVNÍ ODĚVY s.r.o. nabízí ochranné pracovní pomůcky, pracovní boty, oblečení, rukavice, přilby, produkty pro ochranu a bezpečnost, drogerii, bezpečnostní tabulky, cedule, značení a další OOPP zboží. Jsme na trhu již 26 let. Prodejna Karviná, rozvoz po domluvě Ostrava a okolí. Zasíláme po celé ČR a na Slovensko.www.Grand.cz

  Novinky E-shopu
  • Pracovní oděvy
    Pracovní oděv je významná součást pracovních podmínek v mnoha oborech lidské činnosti. Nejedná se jen o obecně známé montérky.
  • OOPP - Osobní ochranné pracovní prostředky
    Pracovní ochranné pomůcky slouží jako doplňky k zajištění BOZP na pracovištích (například osobní dozimetr). Nesmí být však zaměňovány s osobními ochrannými pracovními prostředky. OOPP zahrnující širokou škálu prostředků chránících nejrůznější části těla před riziky spojenými s výkonem určité pracovní činnosti.
  Rychlý kontakt
  GRAND – PRACOVNÍ ODĚVY s.r.o.

Karola Sliwky 783/2a
733 01 Karviná-Fryštát

+420 599 525 515
 
  www.grand.cz

  IČ: 29451752
  DIČ: CZ29451752


  Platební karty