Tabulka velikostí - piktogramy na oblečení, tabulky velikostí pro oděvy a boty

Tabulka velikostí, piktogramy na oděvech a obuvi

Připravili jsme pro vás přehled velikostí oděvů (u pánského oblečení obvod hrudníku a obvod pasu, u dámských oděvů také obvod boků). K dispozici je vám také číslování obuvi (francouzské, anglické a metrické číslování). U velikostí rukavic dejte pozor na udávané velikosti délky a rozměry dlaně. Dále zde najdete méně známe piktogramy, které můžete najít na některých výrobcích.


Velikostní tabulky - oděvy pánské

Velikostní tabulky - oděvy pánské

Velikostní tabulky - oděvy dámské

Velikostní tabulky - oděvy dámské

Velikostní tabulky - boty a obuv

Velikostní tabulky - boty a obuv

Velikostní tabulky - rukavice

Velikostní tabulky - rukavice

Přehled piktogramů na výrobcích

Přehled piktogramů na oděvech


Ochranné pracovní pomůcky, pracovní oděvy a obuv

Velkoobchod a maloobchod - ochranné pracovní oděvy, pracovní boty, přilby, rukavice, drogerie, tabulky a značení a další OOPP

  Prodejna GRAND

Velkoobchod a maloobchod GRAND – PRACOVNÍ ODĚVY s.r.o. nabízí ochranné pracovní pomůcky, pracovní boty, oblečení, rukavice, přilby, produkty pro ochranu a bezpečnost, drogerii, bezpečnostní tabulky, cedule, značení a další OOPP zboží. Jsme na trhu již 26 let. Prodejna Karviná, rozvoz po domluvě Ostrava a okolí. Zasíláme po celé ČR a na Slovensko.www.Grand.cz

  Novinky E-shopu
  • Pracovní oděvy
    Pracovní oděv je významná součást pracovních podmínek v mnoha oborech lidské činnosti. Nejedná se jen o obecně známé montérky.
  • OOPP - Osobní ochranné pracovní prostředky
    Pracovní ochranné pomůcky slouží jako doplňky k zajištění BOZP na pracovištích (například osobní dozimetr). Nesmí být však zaměňovány s osobními ochrannými pracovními prostředky. OOPP zahrnující širokou škálu prostředků chránících nejrůznější části těla před riziky spojenými s výkonem určité pracovní činnosti.
  Rychlý kontakt
  GRAND – PRACOVNÍ ODĚVY s.r.o.

Karola Sliwky 783/2a
733 01 Karviná-Fryštát

+420 599 525 515
 
  www.grand.cz

  IČ: 29451752
  DIČ: CZ29451752


  Platební karty